Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Oferujemy wszelkie usługi związane z naszą główną działalnością, jaką jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Główne branże, dla których produkujemy:

  • wentylacja
  • elektronika i elektrotechnika
  • poligrafia

Wykonujemy głownie detale techniczne na formach własnych lub powierzonych. Pracujemy na maszynach o sile zwarcia od 80 do 100 ton.

Współpracujemy z firmami o różnych profilach działalności wykonując elementy z tworzyw sztucznych w dowolnych ilościach. Kooperujemy z wykwalifikowanym warsztatem i oferujemy poprowadzenie całego procesu, od projektu formy poprzez jej wykonanie u naszego partnera, aż do wdrożenia produkcji seryjnej w naszej firmie a także w razie potrzeby znakowania detalu metodą tampondrukową.

Wykonujemy również produkcję na powierzonych formach (bezpłatna adaptacja do naszych maszyn). Dla klientów, którzy przekażą nam swoją formę i zamówią produkcję, zapewniamy bezpłatny serwis formy przez cały okres eksploatacji.

Dążymy do tego, by zawsze mieć rozwiązania dla Twoich potrzeb – przeprowadzić proces twórczy od wstępnej koncepcji poprzez produkt finalny do seryjnej produkcji.

 

Wycenimy Twój projekt w 24h

Przy bardziej skomplikowanym elemencie, cenę ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z projektem pod postacią pliku graficznego lub rysunku technicznego. Prosimy również o podanie rodzaju materiału z którego element ma być wykonany.